Barbecuen/Gourmetten?

Steun Jong Nederland Wintelre door een keer lekker te barbecuen of gourmetten; Actiecode: "Wintelre"!

Een keer barbecuen of gourmetten is niet alleen erg leuk, gezellig en lekker, ook in 2014 (en komende jaren) kun je Jong Nederland Wintelre er nog steeds mee steunen. Wanneer je namenlijk de actiecode " Wintelre " invoert bij het bestellen bij A-Z Barbecue, sponsort A-Z onze vereniging met een klein percentage van het bedrag van je bestelling. Het kost jou niets extra's, maar onze vereniging wordt er wel enorm mee geholpen! A-Z Barbecue brengt niet alleen vlees maar ook het servies en de barbecue/gourmetstellen. Ook hoeft er niet afgewassen te worden want alles wordt weer vies opgehaald.

Ga dus naar www.barbecue.nl, voer de actiecode " Wintelre " in, bij je bestelling bij A-Z en blijf Jong Nederland Wintelre nu en in de toekomst steunen!

Alvast bedankt!

 

Afdrukken E-mail